قوانین و مقررات عمومی
کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به سایت خطخطی و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از  سایت است. به همین منظور خواهشمندیم موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

• این مجموعه متعهد می‌شود تا در حد توان از اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود مانند کد پستی و آدرس که ثبت آن ها جهت سفارش و خرید الزامی است، صیانت کند.

تیم خطخطی تلاش داشته است تا با تهیه تصاویر با کیفیت از هر محصول و ارائه جزئیات از قبیل رنگ، سایز و ... شرایط را برای انتخاب شما بهینه کند به همین سبب لطفا در هنگام انتخاب علاوه بر تصاویر به جزئیات مندرج برای هر محصول نیز توجه کافی داشته باشید تا از بروز مشکلات آتی جلوگیری شود.


مغایرت و مرجوع کردن کالاها
به
طور کلی به علت حفظ موارد بهداشتی از مرجوع کردن کالاها معذور هستیم به جز مواردی که کالا بر اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد یا با سفارش ثبت شده در سایت مغایرت داشته باشد.

به منظور مرجوع نمودن این دسته از کالا ها قبل از هر گونه اقدام با مسئول پشتیبانی خرید های انلاین به شماره ۰۹۳۷۵۶۳۰۶۳۷ تماس حاصل کنید.
این محصولات صرفا تا ۴۸ساعت یا ۲روز کاری پس از دریافت و بدون اعمال هر گونه تغییر در آن‌ها قابل دریافت هستند. هزینهی ارسال  کالا در صورت مغایرت بر عهده مجموعه خطخطی است.